Aktualności - rok szkolny 2016/2017

Wiadomość z: 1 września 2016  •   Autor: Mariusz Adamczuk

Konkursy w II semestrze roku szkolnego 2016/2017

Wiadomość z: 23 czerwca 2017  •   Autor: Dorota Maciąg 39

W drugim semestrze nasi uczniowie brali udział w wielu konkursach przedmiotowych i tematycznych. Przedstawiamy listę uczestników i laureatów ...

czytaj dalej...

Podziękowanie dla Kingi Muzyczuk

Wiadomość z: 12 czerwca 2017  •   Autor: Irena Tatarczak 38

W roku szkolnym 2016/2017 odbyła się IX edycja Ogólnopolskiej Olimpiady "Myśli Jana Pawła II", której głównym organizatorem jest Kuratorium Oświaty w Białymstoku. Nasze gimnazjum już po raz czwarty wzięło udział w olimpiadzie. Od czterech lat nasi uczniowie biorą udział w etapie ogólnopolskim, zostając finalistami lub laureatami. Udział w olimpiadzie to przede wszystkim praca nad sobą, która według słów świętego Jana Pawła II jest "najbardziej...

czytaj dalej...

Konkurs wiedzy o Sejmie

Wiadomość z: 5 czerwca 2017  •   Autor: Hanna Koryl 37

5 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół Publicznych im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach, z inicjatywy posła na Sejm RP Sławomira Zawiślaka Biuro Komunikacji Społecznej Kancelarii Sejmu RP przeprowadziło konkurs dla młodzieży ze szkół gimnazjalnych powiatu hrubieszowskiego pt. "Konkurs wiedzy o Sejmie". Celem konkursu było zachęcenie młodzieży do poszerzenia wiedzy o współczesnym polskim parlamentaryzmie. W konkursie udział wzięły 3 osobowe reprezentacje z 15 szkół powiatu hrubieszowskiego. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy III: Kamila Czerniej, Wiktoria Mieczan i Natalia Uryć.

Przed konkursem uczniowie wysłuchali wykładu wzbogaconego o prezentację multimedialną na temat zadań i funkcji Sejmu i Senatu, trybu ustawodawczego oraz architektury sejmowej. Wykład poprowadziły pracownice Wszechnicy Sejmowej. W trakcie pracy jury odbyło się spotkanie z posłem S. Zawiślakiem, który przybliżył jego uczestnikom charakter pracy w Sejmie RP od strony praktycznej. Do zobaczenia za rok!

Laureaci konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Marszałka Sejmu, a wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i materiały promocyjno – edukacyjne Sejmu RP. Dodatkowo każdy uczestnik konkursu i każda biblioteka szkolna, zostali nagrodzeni ufundowanymi przeze posła nagrodami książkowymi.

Regionalna lekcja historii

Wiadomość z: 2 czerwca 2017  •   Autor: Dorota Skrzypczak 36

2 czerwca 2017 roku uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w warsztatach dotyczących przybliżenia wielowiekowej tradycji tkactwa z terenu naszego powiatu oraz zaprezentowanie sztuki tkania młodzieży gimnazjum. Zajęcia prowadzone były przez Panią Magdę Sielicką, założycielkę i instruktorkę Historyczno-Edukacyjnej Pracowni Tkackiej działającej przy Hrubieszowskim Domu Kultury, oraz Panią Bogumiłę Dragan- Szkodzińską - dyrektor Biblioteki Powiatowej w Hrubieszowie. Warsztaty zostały zorganizowane przez Gminną Bibliotekę w Trzeszczanach.

VI Powiatowy Rajd na Orientację - Masłomęcz 2017

Wiadomość z: 2 czerwca 2017  •   Autor: Mariusz Adamczuk 35

2 czerwca 2017 roku grupa 10 rowerzystów wraz z opiekunami wyruszyła na rajd do Masłomęcza, wyznaczoną trasą przez Leopoldów - Podhorce - Metelin. Przemierzyliśmy urokliwe tereny Ziemi Hrubieszowskiej jadąc drogami publicznymi i polnymi. Pokonaliśmy łącznie 45 kilometrową trasę walcząc ze zmęczeniem, silnym wiatrem i upalnym słońcem. Taki rajd to wspaniała okazja do promowania zdrowego stylu życia.

Do zobaczenia za rok!

czytaj dalej...

Dzień Sportu - Dzień Dziecka

Wiadomość z: 1 czerwca 2017  •   Autor: Dorota Maciąg 34

Dzień 1 czerwca 2017 roku w naszej szkole przebiegał sportowo na boisku szkolnym. Była to rywalizacja pomiędzy klasami w piłce nożnej i siatkowej, przeciąganiu liny, biegu na dystansie 150 metrów, skoku w dal z miejsca. Po podsumowaniu zdecydowanie wygrała klasa trzecia, na drugim miejscu uplasowała się klasa pierwsza, miejsce trzecie zdobyła klasa druga. Gratulujemy. Rada Rodziców przygotowała poczęstunek: były kiełbaski i lody.

czytaj dalej...

Święto Patrona Szkoły

Wiadomość z: 22 maja 2017  •   Autor: Dorota Błaszczuk 33

Podziękowania dla Pani Jolanty Wołk za uświetnienie swą twórczością Dnia Patrona Szkoły - św. Jana Pawła II. Dziękujemy za przybliżenie piękna poezji, wartości estetycznych, które niosą utwory poetyckie a także bardzo osobistych refleksji związanych z postacią św. Jana Pawła II.

Życzymy dalszego rozwoju artystycznego, wielu sukcesów oraz pomyślności w życiu osobistym.

czytaj dalej...

Święto Patrona Szkoły

Wiadomość z: 22 maja 2017  •   Autor: Irena Tatarczak i Agnieszka Wujciuk 32

22 maja 2017 roku minęła 15 rocznica nadania naszemu gimnazjum imienia Jana Pawła II. W tym uroczystym dla całej społeczności szkolnej dniu zebraliśmy się w kościele parafialnym w Trzeszczanach, aby podczas Mszy Świętej, celebrowanej przez proboszcza naszej parafii - księdza Marka Barszczowskiego, dziękować ...

czytaj dalej...

Matematyka z kalkulatorem graficznym

Wiadomość z: 22 maja 2017  •   Autor: Mariusz Adamczuk 31

19 kwietnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w eliminacjach konkursu "Matematyka z kalkulatorem graficznym". Do wrzesniowego finału konkursu zakwalifikował się nasz uczeń - Michał Nowosadzki. Gratulujemy i życzymy sukcesu w finale."

Czekamy na wyniki i życzymy sukcesu.

XII Międzyszkolna Impreza Sportowa - "Bieg Nadziei – 2017”.

Wiadomość z: 20 maja 2017  •   Autor: Dorota Maciąg 30

18 maja 2017 roku w rocznicę 97 urodzin Karola Wojtyły, w Zespole Szkół nr 3 w Zamościu, odbył się XII BIEG NADZIEI. Jest to impreza biegowa będąca wyrazem hołdu "Pokolenia JP II” dla Papieża Polaka św. Jana Pawła II.

W tym roku nasze gimnazjum reprezentowali uczniowie klasy drugiej: Anna Rędzia, Robert Ligas, Adrian Orlon. Uczestnicy mieli do pokonania dystans dwóch kilometrów, dodatkowo wykazali się wiedzą z życia i pontyfikatu Jana Pawła II. Gratulujemy wyniku, życzymy wielu sukcesów sportowych.

Honorowy patronat Biegu Nadziei: Jego Ekscelencja ks. dr Marian Rojek Biskup Diecezji Zamojsko Lubaczowskiej, Prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Wnuk.

Projekt edukacyjny

Wiadomość z: 15 maja 2017  •   Autor: Anna Więch 29

Edukacyjny projekt gimnazjalny to jedna z wielu wypraw jakie czekają na uczniów gimnazjum. Praca nad nim miała na celu wzmocnienie kreatywności młodzieży, usamodzielnienie, wskazanie kierunku, w którym ma podążać, a także przygotowanie do wielu kolejnych życiowych wyzwań. 15 maja 2017 roku siedemnastu uczniów klasy II Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II zaprezentowało dyrekcji szkoły, nauczycielom prowadzącym oraz kolegom i koleżankom z klasy efekty...

czytaj dalej...

Gimnazjaliści dzieciom - "Konstytucja 3-go Maja"

Wiadomość z: 12 maja 2017  •   Autor: Dorota Skrzypczak 28

W dniu 9 maja 2017 roku przy współpracy z Panem Arkiem Pydysiem uczniowie naszego gimnazjum przygotowali montaż słowno-muzyczny dla przedszkolaków z Centrum Edukacji Przedszkolnej w Trzeszczanach. Uczennice zaśpiewały przy akompaniamencie akordeonu liczne piosenki patriotyczne „Żeby Polska była Polską”, „ Jakie to miejsce”, „Tyle lat historii”, „Jak długo w sercach naszych”, „Witaj majowa jutrzenko”, „Z głębi dziejów”, „Pokłon Ci w sercu i wierze”. Następnie dzieci kolorowały Polskę, rysowały krajobrazy: góry, jeziora, morze, lasy i wiele innych elementów kojarzących się z naszą ojczyzną. Była to wspaniała okazja do kształtowania postaw patriotycznych wśród uczniów naszego gimnazjum jak i przedszkolaków. Uroczystość przygotowana przez uczniów bardzo się wszystkim podobała.

czytaj dalej...

WOJEWÓDZKI ETAP IX EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY "MYŚLI JANA PAWŁA II"

Wiadomość z: 28 kwietnia 2017  •   Autor: Irena Tatarczak 27

W tym roku szkolnym zaszczyt koordynowania IX edycji Ogólnopolskiej Olimpiady „Myśli Jana Pawła II” na etapie wojewódzkim przypadł Publicznemu Gimnazjum im. Jana Pawła II w Trzeszczanach.

W dniu 27 kwietnia 2017 r. gościliśmy w murach naszej szkoły uczniów wraz z opiekunami z Biłgoraja, Chełma i Lublina.

Etap wojewódzki Olimpiady w naszym gimnazjum zorganizowaliśmy już ...

czytaj dalej...

Wycieczka do Zakopanego

Wiadomość z: 30 kwietnia 2017  •   Autor: Marzena Łacińska-Baran 26

W dniach 26, 27, 28 kwietnia uczniowie Publicznego Gimnazjum im.Jana Pawla II w Trzeszczanach wraz z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Mołodiatyczach podziwiali uroki górskiej stolicy Polski – Zakopanego i jego okolic. Wrażenia były szczególne, ponieważ gimnazjalistom towarzyszyła zmienna pogoda – od słonecznej po deszczową. Kaprysy aury nie miały jednak wpływu na ...

czytaj dalej...

Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę

Wiadomość z: 24 kwietnia 2017  •   Autor: Dorota Maciąg 25

W roku szkolnym 2016/2017 realizowana jest szósta edycja konkursu o zdrowym stylu życia w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Trzymaj Formę – inicjatywy promującej zdrowy styl życia wśród młodzieży szkolnej o największym w Unii Europejskiej zasięgu.

W etapie szkolnym, który odbywał się drogą elektroniczną, udział wzięło troje uczniów naszego gimnazjum: Joanna Wrzyszcz z klasy II, Adam Lipian z klasy I, Adrian Wiązanka z klasy III.

Gratulujemy wyników i życzymy sukcesów w dalszych etapach!

Etap powiatowy 28 kwietnia 2017r. Powodzenia!

Matematyka z kalkulatorem graficznym

Wiadomość z: 19 kwietnia 2017  •   Autor: Mariusz Adamczuk 24

19 kwietnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w szkoleniu z obsługi kalkulatora graficznego.

Zajęcia zorganizowane przez Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiaka w Zwierzyńcu zapewniały każdemu z uczestników instruktaż, materiały i kalkulator graficzny. Po dwugodzinnym szkoleniu uczniowie mieli do wykanania 10 konkursowaych zadań z zakresu wyrażeń wymiernych, potęg, równań z jedną niewiadomą i wykresów złożonych funkcji.

Czekamy na wyniki i życzymy sukcesu.

Sukces Joasi Wrzyszcz w "Olimpiadzie innej niż wszystkie".

Wiadomość z: 24 marca 2017 roku  •   Autor: Irena Tatarczak 23

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK to przedsięwzięcie, w którym każdego roku biorą udział chętni uczniowie Szkolnego Koła PCK naszego gimnazjum. Dzięki temu mogą oni pogłębiać swoją wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz znajomości zasad udzielania pierwszej pomocy.

W obecnym roku szkolnym, w XXV edycji Olimpiady, w etapie szkolnym wzięło udział 11 uczniów z klas I - III gimnazjum. Po dogrywce I miejsce zajęła Joanna Wrzyszcz z klasy II, która reprezentowała nasze gimnazjum na etapie rejonowym, gdzie okazała się najlepsza i zakwalifikowała się do etapu okręgowego.

Joasia została również nagrodzona na etapie okręgowym, który odbył się 24 marca 2017 roku w Lublinie, gdzie zajęła III miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Olimpiada "Myśli Jana Pawła II"

Wiadomość z: 24 marca 2017 roku  •   Autor: Dorota Błaszczuk 22

Etap wojewódzki Olimpiady Ogólnopolskiej „Myśli Jana Pawła II” odbędzie się w naszym gimnazjum dniu 27 kwietnia 2017 roku o godzinie 11.00.

Serdecznie zapraszamy.

Dzień matematyki w naszym gimnazjum

Wiadomość z: 19 marca 2017 roku  •   Autor: Anna Więch 21

13 marca 2016 roku uczniowie naszego gimnazjum wraz z panią Anną Więch przyłączyli się do obchodów Ogólnopolskiego Dnia Matematyki organizowanego przez Stowarzyszenie Doskonalenia i Rozwoju 4improve pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie klasy I i III uczestniczyli w turnieju matematycznym „Pieniądze to nie wszystko”. W ciągu dwóch godzin lekcyjnych młodzież w grupach rozwiązywała zadania, świetnie bawiąc się matematyką. Udział w grach i zabawach matematycznych pokazał uczniom jasną stronę tej nauki..., dostarczył im wiele emocji oraz wyzwolił w nich pozytywna energię, zachęcił do kreatywnego myślenia.

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego "Clikomaniak"

Wiadomość z: 19 marca 2017 roku  •   Autor: Weronika Kisielewicz 20

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie CLICKONMANIAC organizowanym przez Gimnazjum Nr 5 im. Sybiraków w Zamościu pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zamość oraz Wydawnictwa Express Publishing.

Do wojewódzkiego etapu zakwalifikowali się:

 • Klasa I " Click 1" - Nowosadzki Michał
 • Klasa III "Click 3" – Mieczan Wiktoria

Finał konkursu odbędzie się 25 kwietnia 2017 roku w Gimnazjum Nr 5 w Zamościu.

Trzymamy kciuki za naszych uczniów i życzymy powodzenia!!!

Dowóz uczniów na rekolekcje wielkopostne w dniach 3-5 kwietnia 2017 roku

Wiadomość z: 19 marca 2017 roku  •   Autor: Proboszcz Parafii ks. Marek Barszczowki 19

 • Leopoldów – 10:55
 • Bogucice – 11:10
 • Korytyna – 11:20
 • Mołodiatycze – 11:25
 • Józefin – 11:30
 • Majdan Wielki – 11:35
 • Drogojówka – 11:40
 • Trzeszczany – 11:45

Konkursy 2016/2017

Wiadomość z: 21 luty 2017 roku  •   Autor:Dorota Maciąg 18

Osiągnięcia naszych uczniów w I semestrze tego roku szkolnego ...

czytaj dalej...

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pozarniczej

Wiadomość z: 16 luty 2017 roku  •   Autor: Dorota Maciąg 17

Szkolny etap konkursu "Młodzież zapobiega pożarom”, który odbył się 15 lutego 2017 roku wyłonił pięciu reprezentantów do etapu gminnego: Adam Mociak z klasy III, Wojciech Brudnowski, Adrian Orlon, Dominik Znajomski z klasy II, Michał Nowosadzki z klasy I.

W dniu 22 lutego 2017 roku podczas eliminacji gminnych, uczeń klasy pierwszej Michał Nowosadzki zajął pierwsze miejsce i będzie reprezentował nasze gimnazjum w etapie powiatowym w Hrubieszowie.

Gratulujemy Michałowi, życzymy sukcesów!

czytaj dalej...

„Ludzie listy piszą...”

Wiadomość z: 16 luty 2017 roku  •   Autor: Dorota Skrzypczak 16

Biblioteka szkolna w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Trzeszczanach zaprasza do udziału w konkursie literackim „Ludzie listy piszą...”,

czytaj dalej...

Konkurs czytelnik

Wiadomość z: 16 luty 2017 roku  •   Autor: Dorota Skrzypczak 15

Organizatorem konkursu jest Biblioteka Szkolna naszego gimnazjum. Regulamin konkursu:

czytaj dalej...

Jasełka

Wiadomość z: 21 grudnia 2016 roku  •   Autor: 14

Zdjęcia z jasełek

czytaj dalej...

Akcja charytatywna „Być potrzebnym”

Wiadomość z: 15 grudnia 2016 roku  •   Autor: Anna Baj 13

W ramach akcji charytatywnej organizowanej w dniach 21.11 – 07.12 2016 roku „Być potrzebnym” zebrano 47,5 kg darów (słodycze i artykuły spożywcze), które zostały przekazane w dniu 15 grudnia 2016 roku do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzeszczanach dla osób starszych i samotnych z naszej gminy. Przygotowano 10 paczek żywnościowych z zebranych darów.

„Uwielbiam gotować z Lubellą"

Wiadomość z: 12 grudnia 2016 roku  •   Autor: Marzena Łacińska-Baran 12

W ramach realizacji konkursu Uwielbiam gotować z Lubellą uczniowie klasy I uczestniczyli w zajęciach kulinarnych. Wspólnie wykonano osiem potraw według scenariusza nr 3 oraz siedem według własnego pomysłu.

Emocje, satysfakcje oraz zaangażowanie były ogromne.

czytaj dalej...

Sukces Kingi Muzyczuk

Wiadomość z: 5 grudnia 2016 roku  •   Autor: Anna Więch 11

W dniu 18 października 2016 roku odbył się Ogólnopolski Konkurs MULTITEST 2016 z Matematyki, zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej, w którym Kinga Muzyczuk – uczennica klasy III naszego gimnazjum, uzyskała XIV miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Rzuć palenie razem z nami

Wiadomość z: 1 grudnia 2016 roku  •   Autor: Anna Baj 10

Dnia 1 grudnia 2016 roku odbył się turniej międzyklasowy w ramach światowej akcji „Rzuć palenie razem z nami”. Uczniowie gimnazjum rywalizowali ze sobą w następujących konkurencjach:

 • Rzut piłeczkami do makiety papierosa,
 • Krzyżówka profilaktyczna,
 • Kręgle,
 • Zadanie matematyczne,
 • Scenka profilaktyczna,
 • Puzzle,
 • Plakat profilaktyczny.

I miejsce zajęła klasa II zdobywając 80 punktów we wszystkich konkurencjach, II miejsce klasa I z suma punktów - 69 i III miejsce klasa III, która zdobyła 66 punktów.

Mikołajki w kinie

Wiadomość z: 21 listopada 2016 roku  •   Autor: Marzena Łacińska-Baran 9

Klasa I w ramach paczki Mikołajkowej zorganizowała wyjazd do kina w Zamościu. Film „ Za niebieskimi drzwiami” oraz spacer po świątecznie przystrojonej starówce wprowadził nas w nastrój refleksji i zadumy.

Święto Niepodległości na wesoło!

Wiadomość z: 16 listopada 2016 roku  •   Autor: Dorota Martyniuk Skrzypczak 8

W tym roku obchodziliśmy 98 rocznice odzyskania niepodległości przez Polskę, 11 listopada 1918 roku po 123 latach niewoli Polska znowu wróciła na mapy świata. W tamtych czasach ludzie oddawali swoje życie za ojczyznę. My, żyjący w XXI wieku chcemy wyrazić swoją miłość do Ojczyzny codzienną pracą, nauką i zabawą...

czytaj dalej...

Super Seller - dyktando z języka angielskiego

Wiadomość z: 15 listopada 2016 roku  •   Autor: Weronika Kisielewicz 7

15 listopada 2016 roku w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Trzeszczanach zostały przeprowadzone eliminacje III edycji konkursu „Super Speller – dyktando z języka angielskiego” organizowanego przez Zespół Szkół w Horodle i Zespół...

czytaj dalej...

Akcja Charytatywna "Być potrzebnym"

Wiadomość z: 15 listopada 2016 roku  •   Autor: Anna Baj 6

Rok 2016/2017 został ogłoszony przez minister edukacji Annę Zalewską Rokiem Wolontariatu. Przesłanką dla młodzieży są słowa pani minister, że „Człowiek żyje dla siebie, chce być zadowolony, ale musi żyć też dla drugiego człowieka, dla wspólnot, w których funkcjonuje. Chodzi o to, żeby młodzież przyzwyczajać, że funkcjonują w społeczeństwie”. ...

czytaj dalej...

Finał konkursu "Matematyka z kalkulatorem graficznym."

Wiadomość z: 28 października 2016 roku  •   Autor: Mariusz Adamczuk 5

28 października w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu odbył się finał konkursu "Matematyka z kalkulatorem graficznym". W konkursie brała udział uczennica klasy trzeciej - Agnieszka Bieńko...

czytaj dalej...

Pielgrzymka Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę

Wiadomość z: 14 października 2016 roku  •   Autor: Dorota Błaszczuk 4

W dniu 13 października 2016 roku ponownie mogliśmy uczestniczyć w pielgrzymce Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę. „Za naszym patronem przybywamy na Jasną Górę po to, żeby u tronu Matki Bożej Jasnogórskiej złożyć nasze wszystkie prośby, dziękować Jej za opiekę”.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą święta z udziałem pocztów sztandarowych, odprawiona pod przewodnictwem duszpasterza Rodziny księdza biskupa Henryka Tomasika.

Był to dla nas czas wyjątkowym. Stanowił sposobność z jednej strony do podziękowania Królowej Polski za pomoc w realizacji planów i wskazywanie właściwych dróg podczas trudnych wyborów, a z drugiej do wyrażenia próśb o Jej wstawiennictwo i stałą obecność w naszym życiu.”

Należymy do Rodziny Szkół i w tym roku nabiera to wyjątkowego znaczenia. Modląc się na Jasnej Górze, czujemy się prawdziwą wspólnotą, w której przebywanie razem sprawia ogromną radość. Dzieląc się przeżyciami, dajemy sobie wzajemnie siłę potrzebną do radzenia sobie z trudem i problemami codzienności.

Czekamy na te spotkania i wracamy z nich spełnieni.

czytaj dalej...

Pokazy z fizyki oraz Lubelski Festiwal Nauki

Wiadomość z: 21 września 2016 roku  •   Autor: Anna Więch 3

Każdą osobę mającą problemy z nauką dręczy od czasu do czasu pytanie: „Dlaczego fizyka jest taka trudna?” Odpowiedź na to pytanie uczniowie naszego gimnazjum otrzymali 21 września podczas 57 Pokazów z fizyki oraz 13 Lubelskiego Festiwalu ...

czytaj dalej...

Integracja klasy pierwszej

Wiadomość z: 20 września 2016 roku  •   Autor: Marzena Łacińska-Baran 2

W pierwszych dniach nauki szkolnej, uczniowie klasy I wraz z wychowawcą Panią Marzeną Łacińską-Baran oraz opiekunami - Panią Dorotą Maciąg i Panią Dorotą Martyniuk-Skrzypczak wyruszyli do HOSiR-u w Hrubieszowie. Celem wyprawy była integracja zespołu podczas wspólnej zabawy. Uczniowie korzystali z parku linowego, boiska sportowego a w wolnym czasie częstowali się kiełbaskami z grilla. Prócz pogody dopisały humory, ponieważ zabawa była znakomita.

Wspólnie spędzony czas pomógł poznać nowych kolegów oraz był doskonałą lekcją z savoir-vivre.

czytaj dalej...

Plan zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2016/2017

Wiadomość z: 15 września 2016 roku  •   Autor:Dorota Maciąg 1

Terminy prowadzonych przez nauczycieli zajęć pozalekcyjnych dla uczniów gimnazjum...

czytaj dalej...

Strona 1 z 2 1 2 »

Archiwum - Galeria

Mapa Google

Kontakt

Adres: Trzeszczany 199
Telefon: +48 (084) 6575229
Fax:+48 (084) 6575229
Poczta: 22-554 Trzeszczany
NIP: 919-15-59-147
E-mail: gimnazjum@trzeszczany.edu.pl